Konferencje

i bankiety

Dbamy o wizerunek Twojej Firmy na każdym etapie realizacji spotkania grupowego.

Wiele możliwości w atrakcyjnych cenach

Hotel BYTOM PRIME zapewnia doskonałe warunki do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań grupowych. Gwarantujemy sprawną, profesjonalną obsługę i opiekę na każdym etapie działania.

Począwszy od pierwszego zapytania, przez ustalanie szczegółowej agendy, a skończywszy na atrakcjach dodatkowych, czuwamy wraz z Organizatorem, by spotkanie przebiegło bez zarzutu.

Konferencje w Hotelu PRIME

Hotel dysponuje salami, które w sumie mieszczą do tysiąca osób. Parking na 200 samochodów daje gwarancję bezpiecznego parkowania nawet w przypadku dużych grup. W całym obiekcie mogą Państwo korzystać z darmowego WiFi. 

Hotel PRIME Bytom gwarantuje znakomite warunki do organizacji spotkań grupowych. Przy dużych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen, a w każdej sytuacji mogą Państwo liczyć na nasze wsparcie i elastyczność - zarówno podczas przygotowywania spotkania, jak i w czasie jego trwania. Posiadamy ogromne doświadczenie, jesteśmy czujni i sprawni w działaniu.
Zapewniamy profesjonalne wyposażenie sal konferencyjnych, serwisy kawowe, dodatkowe usługi typu: drukowanie, przygotowanie materiałów, nagrywanie itp.

 

Bankiety w Hotelu PRIME

Restauracja The Piano, w której zwykle organizowane są kolacje bankietowe, daje wiele możliwości i zapewnia wspaniałe warunki. Dostosowujemy się do wymogów naszych Klientów - zarówno pod kątem merytorycznym, jak i finansowym. 

W Restauracji The Piano zrealizują Państwo zarówno szybki ekonomiczny lunch, jak i ekskluzywną, niezapomnianą kolację z fajerwerkami. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem