Hotel

na każdą okazję

"Może faktycznie to nie my wybieramy nasze podróże, tylko one nas?..."

Martyna Wojciechowska
 Świadomie wybierz hotel, by odpocząć w podróży.

Jeśli podróże rzeczywiście nas wybierają, warto zadbać o komfort wypoczynku podczas delegacji czy wycieczki.

Zapewniamy znakomite warunki pobytu oraz gratisową strefę SPA z dwiema saunami, jacuzzi, salą fitness i grotą wodną. Parking do 3,5 t i WiFi także GRATIS.

Jeśli planują Państwo pobyt na Śląsku, idealnym rozwiązaniem na wypoczynek i komfortowy postój w podróży jest Hotel PRIME w Bytomiu.

 

Bo liczy się wnętrze

Hotel PRIME Bytom, od razu po przekroczeniu jego drzwi, zaskakuje elegancją, nowoczesnością i czystością. 

Kubatura Hotelu to klasyczny sześcian, skomunikowany korytarzem tzw. "łącznikiem" z salą Forte i restauracją The Piano. Na czterech kondygnacjach ulokowane są pokoje z łazienkami. Na każde piętro dojadą Państwo windą. Tuż przy recepcji znajduje się PUB, w którym można zagrać w bilard i piłkarzyki. Wieczorem jest tu także otwarty bar, do którego serdecznie zapraszamy. Na poziomie -1 znajduje się przestronne SPA z dwiema saunami, olbrzymim jacuzzi, grotą wodną, salą fitness oraz gabinetem masażu i pokojem do odpoczywania. W najbliższym czasie planujemy wzbogacić ofertę SPA & Wellness o gabinet kosmetyczny.

Śniadania w hotelu serwujemy w formie szwedzkiego bufetu. Zapraszamy w godzinach 7.00 - 10.00 (w niedzielę od 8:00 do 10:00). Zapewniamy wieloelementowy, zdrowy i energetyzujący posiłek przy dobrej muzyce i w eleganckim otoczeniu.

Karta menu Restauracji hotelowej zapewnia niezapomniane wrażenia kulinarne. Restauracja The Piano znajduje się w pierwszej setce najlepszych restauracji w Polsce, została także wyróżniona w legendarnym Żółtym Przewodniku Gault & Millau. Szef kuchni The Piano wraz ze swym zespołem bierze udział w licznych akcjach kulinarnych - zarówno ogólnopolskich, np. Restaurant Week, jak i o zasięgu międzynarodowym, jak osławione Gout de France.

Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją pokoi w Hotelu PRIME oraz z informacją o usługach dodatkowych i promocjach.

Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem