hotel

na każdą okazję

Nie czekaj na idealną chwilę. Złap chwilę i uczyń ją idealną. NOW IS YOUR PRIME TIME.

restauracja

na każdą okazję

Czasem mniej znaczy więcej, a Piano brzmi bardziej wyraziście niż Forte. Zapraszamy do naszej restauracji, gdzie panuje idealna harmonia smaków.

Konferencje

dla każdej firmy

Hotel PRIME gwarantuje profesjonalizm na każdym etapie organizacji spotkania grupowego - począwszy od agendy, a skończywszy na imprezach towarzyszących. Zapraszamy do Bytomia.

Opinie klientów dodaj nową

  • Kasia Bera

    Piekny hotel, super jedzenie, sniadania jak nigdzie indziej. Ladny pokoj, SPA ok, mila obsluga. Bardzo fajny dojazd, duzy parking, Wifi w porzadku. Idealny na nocleg sluzbowy z dojazdem do Katowic.

  • Marcelina Twardy

    Super hotel! Polecam każdemu!!

Hotel Prime Bytom

Bytom - miasto industrialne, bogate w kopalnie, kominy, fabryki, tory kolejowe i hałdy. Są tu też tory tramwajowe, malownicze uliczki, sklepy rodem z PRL-u i wspaniałe stare kamienice z niesamowitą, magiczną energią.
Warto tu przyjechać i poczuć, jak równo i mocno bije serce tego niezwykłego miasta.

Na jego obrzeżach, w pobliżu trasy A1, stoi Hotel PRIME***.

Jeśli wybierasz się na Śląsk, zapraszamy do nas.

Hotel PRIME to idealne miejsce na Śląsku. Zapewniamy komfortowe pokoje, doskonałą kuchnię, profesjonalizm na europejskim poziomie i atrakcyjne ceny. Restauracja hotelowa mieści się w pierwszej setce rankingu POLAND 100 BEST RESTAURANTS i zapewnia niezapomniane wrażenia kulinarne. Zapraszamy wszystkich podróżujących w celach turystycznych i biznesowych. Gwarantujemy łatwy i szybki dojazd, duży parking i 180 miejsc w eleganckich, nowoczesnych pokojach. Strefa SPA otwiera przed Gośćmi wiele możliwości relaksu, a sala klubowa pozwala w kameralnej atmosferze spędzić wolny czas.

Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem