Spa & Wellness

uczta dla ciała i ducha

Wszystkich Gości, zarówno restauracyjnych jak i hotelowych, zapraszamy do podziemi. Na poziomie -1 odkryją Państwo przestronną strefę SPA, która oferuje saunę suchą oraz parową, wspaniałą grotę wodną z licznymi funkcjami, olbrzymie jacuzzi oraz salę fitness i pokój do odpoczywania. Polecamy także profesjonalny salon masażu.
Zapraszamy w godzinach 16:00 - 22:00.

Strefa SPA, urządzona w nowoczesnym stylu industrial, daje możliwość odcięcia się od codziennych spraw i zanurzenia w świat bąbelków i barwnych świateł. Specjalnie przystosowane pomieszczenia - oprócz swych typowych funkcjonalności - dbają także o efekty wizualne za pomocą zmieniającego kolory oświetlenia, które szybciej i skuteczniej wprowadza w stan pełnego relaksu. 

Dwie sauny - sucha i parowa - rozgrzewają, oczyszczają organizm z toksyn, usprawniają krążenie i wprowadzają w stan ogólnego zadowolenia. Zachęcamy do skorzystania z tej formy relaksu. Trzy seanse w saunie zapewnią odpowiednie nawilżenie organizmu, pozwolą rozgrzać mięśnie po treningu, a może nawet zapobiec przeziębieniu po wychłodzeniu podczas jesiennych i zimowych wycieczek.

Ogromne jacuzzi o wymiarach 3 x 4,5 m to odpowiedź na potrzebę totalnego szaleństwa w bąbelkach. Wyposażone w dysze masażu wodnego i powietrznego, szybko odpręża całe ciało i poprawia ukrwienie skóry. Zbawienne działanie masażu wodnego znane jest nie od dziś. Dodatkowe działanie kolorowych świateł wprawia w doskonały nastrój i znakomicie redukuje stres.

Tajemnicza grota wodna, z prysznicami wrażeń, biczami wodnymi i licznymi dyszami masującymi, polecana jest tylko dla odważnych! To pusta, industrialna sala, która gwarantuje porządną dawkę adrenaliny w strumieniach wody!

Sala fitness w Hotelu Prime pozwala aktywnie odpocząć oraz zadbać o sylwetkę i potężną dawkę endorfin. Znajdą tu Państwo rowery, bieżnię i steper.

Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem